Novohradská 786/4, České Budějovice
info@dobryauta.cz
Po - Ne: po domluvě

149.000 Kč

R53 MINI Cooper S JCW

VIN: WMWRE31070TD22433
Původ: CH🇨🇭
11/2003
230.000 km
150 kw
benzín
manuál 6 st.
zadokolka
Auto jsem si dovezl, že ho komplet zrenovuji. Bohužel už mi tu stojí druhým rokem a pořád na něj není čas. Na autě je špatná servopumpa a nádobka chladící kapaliny. Novou servopumpu včetně elektriky a kovovou nádobku chladící kapaliny přidám k autu. Dále přidám hromadu dílů jako různé silentbloky, filtry, náplně, atp. K autu přidám druhou sadu R17 originálních disků s letními pneu. V autě byly měněny budíky. Ukazují 170tis, ale reálně 230tis (doložím výpisem z BMW). K autu přidám kompletní Chrono packet - rychloměr + otáčkoměr za volantem zvlášt a uprostřed jsou kontrolky pro teplotu a tlak kapalin. Auto není přihlášené. V autě je nová baterie. Palubní literatura + jeden klíč. Auto je víceméně v pořádku a jezdí (až na zmíněnou nádobku a servo). Opticky chce trochu péče (různé škrábance, důlky, rez). JCW úprava: První tuningová sada JCW, která byla k dispozici pro model Cooper S, byla modernizací pro Cooper S s celkovým výkonem 200 k (150 kW). Sada byla vydána v roce 2003 a skládala se z následujících komponentů: -Upgradovaná hlava válců (uprated cylinder head, gas-flowed and ported) -11% zmenšení velikosti řemenice kompresoru, díky čemuž se stejné přeplňování točilo rychleji při určitých otáčkách motoru -O 1 stupeň chladnější zapalovací svíčky s chladnějším teplotním rozsahem -Vylepšený výfukový systém (se zachováním stejných svodů a katalyzátoru) -Přemapovaná řídicí jednotka -Ozdobné odznaky, individuálně číslovaný štítek motoru V té době nebylo možné kit objednat z výroby, ale musel být dodatečně namontován u prodejců Mini nebo u samotné společnosti John Cooper Works se sídlem v Západním Sussexu , ale od konce roku 2005 bylo možné objednat Cooper S s modernizací přímo z továrny BMW.

Servisní historie

2015 (211.000km)
Nový výměník tepla (BMW)
2006 (68.000km)
Nový kompresor (BMW)
Výpis historie z BMW

Videoprohlídka

Výbava vozu

Originální JCW Tuning kit
Kožený volant Cooper S s multifunkcí
Dešťový sensor, samostmívací zrcátko vnitřní
Sportovní sedačkys výhřevem
PDC, automatická klimatizace, CD
Xenony
Výbava vozu v PDF

Obutí

Pneumatiky: 
Letní R17 v dobrém stavu, zimní na plechách na vyhození.
Kola: 
R17 origo MINI + plechy

Poškození

Sedačka
Natržená bočnice
Kapota
Rez v místech, kde je lak odštíplý od kamínků
Zadní nárazník
Odřený
Dveře P
Škrábanec
PZ blatník
Důlek bez poškození laku
Dveře L
Škrábanec

Nejčastější dotazy

Tady najdeš všechny informace týkající se koupě vozu u nás.
1. Mohu s autem ihned odjet?
Ano, všechny vozy jsou připravené k odvozu po vlastní ose a se všemi náležitostmi k jejich přihlášení.
2. Co potřebuji k přihlášení auta ze zahraničí?
Původní technický průkaz, který ti dáme, a zelenou kartu. Poté požádej jakoukoliv stanici TK o dovozovou technickou prohlídku za 3.000Kč. Vše odnes na úřad, kde zaplatíš správní poplatek 800Kč, a vyčkej na přidělení poznávacích značek. Snadné, že?
3. Co potřebuji ke koupi?
Budeme od tebe chtít občanský průkaz, který si ofotíme. V případě že vůz nekupuje budoucí majitel, ale zástupce, tak potřebujeme ověřenou plnou moc od budoucího majitele.
4. Jak odjedu, když  auto není přihlášené v Česku?
Dáme ti manipulační registrační značku s platností 10 pracovních dní. S tou můžeš jezdit po České republice a v klidu si vyřešit přihlášení vozidla. Doporučujeme sjednat si povinné ručení, to lze snadno až na místě a online.
5. Jak vím, že auto nemá skryté závady?
Dáme ti kompletní servisní historii z databáze BMW s přehledem kilometrů a konfigurací vozu. Osobně pak garantujeme původ, datum výroby i nájezd u všech aut.

Vítáme pokud si s sebou přivezeš mechanika a diagnostiku.
6. Mohu si ověřit historii vozidla i jinde?
Ano, právě pro tento případ nabízíme ve spolupráci se společností Cebia možnost ověření našich vozů. U každého vozu je uvedený VIN (pod názvem), který stačí vložit do formuláře na Cebia pro ziskání kompletní historie o vozidle.

Kontakt

Adresa
Novohradská 786/4
370 10 České Budějovice

Telefon
(+420) 704 736 190

Email
info@dobryauta.cz

Otevírací doba
po telefonické domluvě

Copyright 2022 Dobryauta.cz - All rights reserved

crossmenu